HAKKIMDA

Doğa, çevre ve sağlıklı bir yaşam. Bunlar bir bütünün ayrılmaz parçaları. Ancak büyük kentlerde yaşayan insanlarımız bu kavramlara oldukça uzak kalıyor. Çözümü ise bir vasıtaya binmek, kentten, gürültüden, tozdan, egzozdan doğaya sığınmak,  sağlıklı birkaç saat geçirmek ve bol oksijenli yörelerde yürümek, koşmak veya bisiklete binmek oluyor.

Bisikletli yaşamda kişi bisiklet ile çok iyi bir ikili oluşturur. Arzuladığı yere, temiz havada istediği yoldan ve dilediği hızla gidebilme özgürlük ve olanağına sahiptir.

Yıllar içinde, teknoloji ve yeni buluşlar bisiklet endüstrisini güçlendirerek, hiç olmadığı kadar etkin, daha hızlı, hafif ve aerodinamik materyaller üretilerek, bisiklet kullanıcılarına seçenek sunmuştur. Ardından, kullanım rahatlığı, dengesi, kontrol edilebilirliği ve çeşitli zemin şartlarına uyumlu yapısı, her gün milyonlarca insan tarafından kullanılan çevreci, sağlık ve ekonomik bir ulaşım şekline dönüşmüştür.

Alışkanlıklar, gelenekler, yaşam biçimleri ve tatil seçenekleri gibi pek çok şeyin olduğu uzayıp giden bu listeye, doğanın en görkemli ve heyecan verici oluşumlarında bisiklet sürmek, ister patlak bir lastiği onarmak ister dağ patikasından nasıl inileceğini öğrenmek amacında olun, fotoğraflarla ve haritalarla zenginleştirilmiş  bisikletkeyfi.com  size aradığınız yanıtı sunuyor.

Kamil ALEV

Dağ Bisikleti(MTB) Branşı ile ilgileniyor ve alternatif turizm çalışmaları ile yerel bisiklet rehberliği yapıyor.

Bisiklet sürmenin giderek yaygınlaşması, alternatif sporların aktif yaşam tarzlarının gündelik yaşantımızda daha iyi tanınması için hazırlanan paylaşım sitesi..