Bisiklet Kullanıcılarına Spor ve İz Takip Uygulaması

Cep telefonunun sağladığı klasik özellikler, bilgisayar dünyasının bir ürünü olan PDA’lerin özelliklerinin de eklenmesiyle tasarlanan gelişmiş mobil iletişim cihazları, insanların günlük iletişim ihtiyaçlarını kolaylaştırırken, bir yandan esneklik, özellik ve de uygulama sayısı olarak daha aktif bir şekilde kullanılabilir özelliğini artırıyor. Haliyle akıllı telefonların popülaritesi arttırdıkça kişiye özel uygulamalar sağlanarak, kullanıcıların isteklerini karşılayan programlar geliştiriliyor. Özellikle egzersiz yapmak isteyen kişilere sundukları uygulamalar, kullanıcıların ihtiyacını karşılar nitelikte.. İşte bunlardan biri ise  Sports Tracker uygulaması.

Akıllı telefon işletim sistemlerinin desteklediği Sports Tracker uygulaması ile egzersiz verilerini ve fotoğrafları analiz ederek sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşma olanağı sunuyor. Bu site telefonunuza yüklediğiniz küçük bir program sayesinde GPS ve internet üzerinden koşu , bisiklet, yürüyüş, HR kay ışı ile kalp atışı hızınızı ve farklı birkaç spor dalının istatistiğini tutarak site üzerinde incelemenize olanak tanıyor.Telefonunuza kurmuş olduğunuz küçük bir program sayesinde, sitenin kendi uygulamasına bağlanarak uydu üzerinden gerekli bilgileri ekran üzerinden görmenizi sağlıyor.

Android, İphone ve Nokia işletim sistemi için özellikli ve profesyonel Spor Tracker uygulaması ile güçlü bir uygulama özellikleri barındırıyor.

  • Parça ve performansları analiz, ilerlemeyi izlemek
  • Kişisel egzersiz günlüğü, tüm egzersiz verileri, hız ve yükseklik,  yakılan kaloriler ve toplam yapılan egzersiz planı incelemek
  • Kullanım haritalar, zaman ve mesafe hesap makineleri
  • Sports Tracker, Facebook ve Twitter ve diğer sosyal paylaşın sitelerinde egzersiz verilerini paylaşma olanağı, Fotoğraf çekme özelliği
  • Bluetooth kalp hızı kemer ile Polar Wearlink + verici destekleme

Aynı zamanda verilerinizi ve uydu bilgilerinizi site üzerinden GPX uzantılı dosya olarak dışarı çıkartıp, GPS aygıtları, Google Earth, EasyGPS gibi programlarda açabilme.Arkadaşlarınızın profillerini görme, egzersiz programları, fotoğraflara yorum yapma özelliği ve Dünya çapında yeni rotalar, patikalar ve mevcut olan en güçlü sosyal spor izleme çözümü ile kullanıcılarına sağladı kolaylıklarla, yeni rotalar paylaşmanıza olanak tanıyor.

Sports Tracker uygulamasını yüklemeden önce www.sports-tracker.com sitesinden üyelik alıp, telefonunuzun desteklediği modeller içinde uygulamayı telefonunuza yükleyerek birkaç tıklama ile istatistik oluşturabilirsiniz.

Kısaca özetlersek; Sports Tracker uygulama özelliği ile macera arayan bisiklet kullanıcılarının tüm özelliklerini karşılar nitelikte. Yapmış olduğunuz egzersizleri paylaşmak istiyorsanız bu uygulamayı yüklemeniz de fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir